Welkom Thuis!
Wij zijn Marja en Luc Simkens en samen met onze kinderen Eva, Raoul en Isabelle heten wij u van harte welkom op La Cerisaie.
Het volmaakte vakantieadres voor mensen die houden van het pure en originele Frankrijk. Gewoon genieten van uw vakantie in een ontspannen sfeer en omgeving waar het lijkt of de tijd heeft stil gestaan.
Het ‘Villa Felderhof’ gevoel.
In het hart van het Parc Naturel Régional du Haut-Languedoc op slechts 50 minuten van de Middellandse Zee, in het dorpje Riols vindt u ‘La Cerisaie’. Een fraai 19de eeuws Maison Bourgeoise, waar de sfeer van toen bewaard is gebleven. Een parel in de Herault en de afgelopen jaren meermaals bekroond voor gastvrijheid, service en kwaliteit.
La Cerisaie heeft een ruime, lommerrijke tuin met zwembad en kersengaard. Hier kunt u in het vroege voorjaar al genieten van het gezang van de nachtegaal en de prachtige bloesem van de kersenbomen. In juni kunt u uw hart ophalen aan een overdaad van diverse heerlijk kersensoorten.
In de zomer biedt de tuin veel schaduwrijke plekjes om in een van de ligstoelen lekker weg te dromen. Daarnaast kunt u het hele seizoen genieten van het zwembad, de jeu des boules-baan en de diverse zitjes en hangmatten in de tuin. De warme sfeer die u in en om het huis aantreft zorgt ervoor dat u zich vanaf het begin thuis voelt.
Er is gratis WIFI op alle kamers en in de gîtes en voor alle gasten is er een privé parkeergelegenheid.
La Cerisaie is de afgelopen jaren meerdere malen verkozen tot prijswinnaar in de verkiezing van beste Nederlandstalige Chambres d’Hôtes!
Het warme thuisgevoel, de gastvrijheid, het lekkere eten en het bijzondere domein wordt door gasten hoog gewaardeerd.
LA CERISAIE IN MEER DETAIL
La Cerisaie – Marja en Luc Simkens
1 Avenue de Bédarieux – 34220 Riols