In het nostalgische centrum van Yerseke, op slechts 500 meter van de haven staat onze B&B Het oude Postkantoor. Bij aankomst staat er koffie, thee en iets lekkers voor u klaar.
De 4 ruime luxe kamers bevinden zich op de begane grond en zijn voorzien van al het benodigde om uw verblijf tot een genot te maken en hebben ieder een eigen badkamer.
Na het heerlijk en eerlijk ontbijt, met veel lokale producten en verschillende zelfgemaakte jams door Marnix en Janneke, kunt u genieten van Yerseke, hét vissersdorp van Zeeland! Een aantal van de beste visrestaurants van Zeeland bevinden zich op een steenworp afstand van de B&B.
Er valt trouwens veel te zien en te beleven in onze prachtige Oosterschelde-regio. U kan bijvoorbeeld een rondvaart maken met de Marstrand, een uitstapje naar de Deltawerken Neeltje Jans maken, of een leuk museum bezoeken.
Op onze website bieden we u ook enkele leuke arrangementen zoals bijvoorbeeld het ‘Altijd wind mee’ arrangement, of het ‘Lekker sneukelen’ arrangement. We kunnen ook steeds iets op maat voor u organiseren.
Bij ons proef je de liefde voor de zee. Wij, Janneke en Marnix, heten u van harte welkom!
B&B HET OUDE POSTKANTOOR IN MEER DETAIL
Janneke en Marnix heten u van harte welkom
Damstraat 19-21 – 4401 AA Yerseke